Zobacz zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”

Warszawa, 27.09.2018

Zobacz zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”

Opublikowany

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i  każdy inny mutant na naszej planecie. 

X-Men: Mroczna Phoenix” - premiera filmu zaplanowana jest na 14 lutego 2019 r.

X-Men: Mroczna Phoenix | Zwiastun - napisy [#1] | 2019

X-Men: Mroczna Phoenix | Zwiastun – dubbing [#1] | 2019

Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy.

Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

Reżyseria: Simon Kinberg, w rolach głównych: nominowany do Złotego Globu James McAvoy, nominowany do Oscara Michael Fassbender, nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp i nominowana do Oscara Jessica Chastain.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

X-MEN_MROCZNA PHOENIX_notka.pdf

pdf | 138 KB

Pobierz
X-MEN_MROCZNA PHOENIX_notka.docx

docx | 97,7 KB

Pobierz
Mroczna Phoenix XMEN_B1.jpg

grafika | 4,93 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.