„Źle się dzieje w El Royale” film z udziałem m.in. Jeffa Bridgesa, Dakoty Johnson i Chrisa Hemswortha już od 12 października w kinach

Warszawa, 26.09.2018

„Źle się dzieje w El Royale” film z udziałem m.in. Jeffa Bridgesa, Dakoty Johnson i Chrisa Hemswortha już od 12 października w kinach

Opublikowany

Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Newada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

„Źle się dzieje w El Royale”  („Bad Times at the El Royale”) - premiera: 12 października w kinach.

Źle się dzieje w El Royale | Zwiastun [#1] | 2018

Jest styczeń 1969 roku. Richard Nixon został zaprzysiężony na 37. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zaczyna się nowa dekada. Do El Royale, kurortu, który czasy świetności ma dawno za sobą, przybywa siedem zagubionych dusz, o równie podupadłej reputacji.
Znajdujący się na granicy Kalifornii i Nevady El Royale, na zachód emanuje ciepłem i słońcem, zaś na wschód nadzieją i nowymi możliwościami, niczym punkt w którym przeszłość zderza się z przyszłością. Swego czasu modne miejsce nad jeziorem Tahoe, w którym najbardziej znane gwiazdy i politycy spotykali się w kasynie, barze, bungalowach oraz basenie kurortu, teraz świeci pustkami. 
W lobby El Royale, już nie tak olśniewającym i gwarnym jak niegdyś, spotykają się Ojciec Daniel Flynn (Jeff Bridges), wokalistka soulowa Darlene Sweet (Cynthia Erivo), komiwojażer Laramie Seymour Sullivan (Jon Hamm), hippiska Emily Summerspring (Dakota Johnson), jej siostra Rose (Cailee Spaeny), manager Miles Miller (Lewis Pullman) oraz tajemniczy Billy Lee (Chris Hemsworth). W trakcie jednej, pamiętnej nocy każdy z nich dostanie ostatnią szansę na odkupienie... zanim rozpęta się piekło.   

Źle się dzieje w El Royale | Zwiastun [#2] | 2018

„Źle się dzieje w El Royale” zrealizowano na podstawie scenariusza i w reżyserii Drew Goddarda („Dom w głębi lasu”), z udziałem laureata Oscara Jeffa Bridgesa („Szalone serce”), zdobywczyni nagrody Tony® Cynthii Erivo (Broadwayowska inscenizacja „Koloru purpury”), Dakoty Johnson (trylogia „Pięćdziesiąt twarzy Greya”), zdobywcy Emmy, Jona Hamma („Mad Men”), Cailee Spaeny („Pacific Rim: Rebelia”), Lewisa Pullmana („Wojna płci”) oraz  Chrisa Hemswortha („Avengers: Wojna bez granic”). Producentami filmu Źle się dzieje w El Royale są Jeremy Latcham („Spider-Man: Homecoming”) oraz Goddard, zaś producentem wykonawczym Mary McLaglen („Wojna o planetę małp”).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Źle się dzieje w El Royale_notka.docx

docx | 96,9 KB

Pobierz
ElRoyale_B1.jpg

grafika | 6,6 MB

Pobierz
ElRoyale_4.jpg

grafika | 11,4 MB

Pobierz
ElRoyale_10.jpg

grafika | 5,5 MB

Pobierz
ŹLE SIĘ DZIEJE W EL ROYALE_press_book.docx

docx | 54,7 KB

Pobierz
Źle się dzieje w El Royale 12 października w kinach.docx

docx | 99 KB

Pobierz
Źle się dzieje w El Royale 12 października w kinach.pdf

pdf | 154 KB

Pobierz
ElRoyale_3.jpg

grafika | 7,43 MB

Pobierz
ElRoyale_9.jpg

grafika | 5,64 MB

Pobierz
ElRoyale_7.jpg

grafika | 5,57 MB

Pobierz
ElRoyale_5.jpg

grafika | 18,6 MB

Pobierz
ElRoyale_6.jpg

grafika | 13,4 MB

Pobierz
ElRoyale_8.jpg

grafika | 7,62 MB

Pobierz
ElRoyale_1.jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
ElRoyale_2.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jest już plakat do filmu „Alita: Battle Angel” 

temu

Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (dwukrotny laureat Oscara Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Film wizjonerskich twórców Jamesa Camerona i Roberta Rodrigueza będzie miał swoją premierę w przyszłym roku.
Zobacz zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”

temu

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i  każdy inny mutant na naszej planecie. 
„Bohemian Rhapsody” w kinach już od 2 listopada. 

temu

„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”.
„Predator” nowa odsłona kultowej serii już od 14 września w kinach

temu

Nowa, spektakularna odsłona serii o Predatorze w reżyserii Shane'a Blacka zabiera widzów na obrzeża wszechświata i na prowincję południowej Georgii. Tym razem najbardziej przerażający drapieżnicy kosmosu są jeszcze silniejsi, sprytniejsi i bardziej niebezpieczni.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.