„Źle się dzieje w El Royale” 12 października w kinach

„Źle się dzieje w El Royale” 12 października w kinach

Opublikowany

„Źle się dzieje w El Royale”   (Bad Times at the El Royale)  - polska premiera 12 października 2018 r. w kinach.


Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Newada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

Źle się dzieje w El Royale | Zwiastun [#1] | 2018

Na czele gwiazdorskiej obsady: nagrodzony Oscarem Jeff Bridges, Chris  Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson i Cynthia Erivo. Reżyseria: Drew  Goddard (”Dom w głębi lasu”).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ElRoyale_B1.jpg

grafika | 6,6 MB

Pobierz
Źle się dzieje w El Royale_notka.docx

docx | 96,9 KB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_3.jpg

grafika | 5,16 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_2.jpg

grafika | 1,89 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_1.jpg

grafika | 2,78 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_4.jpg

grafika | 2,27 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Bohemian Rhapsody” w kinach już od 2 listopada. 

temu

„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”.
„Predator” nowa odsłona kultowej serii już od 14 września w kinach

temu

Nowa, spektakularna odsłona serii o Predatorze w reżyserii Shane'a Blacka zabiera widzów na obrzeża wszechświata i na prowincję południowej Georgii. Tym razem najbardziej przerażający drapieżnicy kosmosu są jeszcze silniejsi, sprytniejsi i bardziej niebezpieczni.
Nowy zwiastun filmu „Alita: Battle Angel” 

temu

Wizjonerscy twórcy James Cameron („Avatar”) i Robert Rodriguez („Sin City: Miasto grzechu”) przedstawiają spektakularny film fantastyczno-przygodowy o poznawaniu prawdy o sobie samym, odkrywaniu wewnętrznej siły i potędze nadziei.
„Mroczne umysły” film na podstawie bestsellerowej powieści dla młodzieży autorstwa Alexandry Bracken w kinach już od 24 sierpnia

temu

Akcja filmu „Mroczne umysły” rozgrywa się w burzliwym okresie w Ameryce, w której 98% dzieci zmarło na tajemniczą chorobę, zaś 2% ocalałych stało się wrogami publicznymi, zmuszonymi do ucieczki. Produkcja autorstwa twórców „Stranger Things” jest adaptacją bestsellerowej książki Alexandry Bracken, pierwszej z trylogii dla młodego czytelnika („Mroczne umysły”, „Nigdy nie gasną” oraz „Po zmierzchu”).