„Źle się dzieje w El Royale” 12 października w kinach

„Źle się dzieje w El Royale” 12 października w kinach

Opublikowany

„Źle się dzieje w El Royale”   (Bad Times at the El Royale)  - polska premiera 12 października 2018 r. w kinach.


Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Newada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

Źle się dzieje w El Royale | Zwiastun [#1] | 2018

Na czele gwiazdorskiej obsady: nagrodzony Oscarem Jeff Bridges, Chris  Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson i Cynthia Erivo. Reżyseria: Drew  Goddard (”Dom w głębi lasu”).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Źle się dzieje w El Royale_notka.docx

docx | 96,9 KB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_3.jpg

grafika | 5,16 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_2.jpg

grafika | 1,89 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_1.jpg

grafika | 2,78 MB

Pobierz
Zle_sie_dziele_w_El_Royale_4.jpg

grafika | 2,27 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Mroczne umysły” film na podstawie bestsellerowej powieści dla młodzieży autorstwa Alexandry Bracken w kinach już od 24 sierpnia

temu

Akcja filmu „Mroczne umysły” rozgrywa się w burzliwym okresie w Ameryce, w której 98% dzieci zmarło na tajemniczą chorobę, zaś 2% ocalałych stało się wrogami publicznymi, zmuszonymi do ucieczki. Produkcja autorstwa twórców „Stranger Things” jest adaptacją bestsellerowej książki Alexandry Bracken, pierwszej z trylogii dla młodego czytelnika („Mroczne umysły”, „Nigdy nie gasną” oraz „Po zmierzchu”).
Nowy zwiastun filmu „Bohemian Rhapsody”

temu

Jest już nowy zwiastun i zdjęcia zapowiadające film „Bohemian Rhapsody”, opowiadający o zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym.  Polska premiera odbędzie się 2 listopada.
„Wdowy” 16 listopada w kinach

temu

Nagrodzony Oscarem reżyser Steve McQueen („Zniewolony. 12 Years a  Slave”) i współscenarzystka, autorka bestsellerów Gillian Flynn  („Zaginiona dziewczyna”) przestawiają pełen napięcia thriller ze  zbrodnią, namiętnością i korupcją w tle.
„Niepoczytalna” - thriller w reżyserii Stevena Soderbergha 27 lipca w kinach

temu

Laureat Oscara i Złotej Palmy w Cannes, twórca filmów „Traffic” oraz „Seks, kłamstwa i kasety wideo” Steven Soderbergh przenosi widzów do dramatycznej, niepokojącej rzeczywistości młodej kobiety, która z uporem walczy o odzyskanie wolności nawet kosztem własnego zdrowia psychicznego. W roli głównej zobaczymy Claire Foy.

IMPERIAL CINEPIX PRZEDSTAWIA

PREMIERY KINOWE