„Wdowy” 16 listopada w kinach

„Wdowy” 16 listopada w kinach

Opublikowany

Nagrodzony Oscarem reżyser Steve McQueen („Zniewolony. 12 Years a  Slave”) i współscenarzystka, autorka bestsellerów Gillian Flynn  („Zaginiona dziewczyna”) przestawiają pełen napięcia thriller ze  zbrodnią, namiętnością i korupcją w tle.

„Wdowy” to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

Wdowy | Zwiastun [#1] | 2018

W rolach głównych: nagrodzona Oscarem Viola Davis, Michelle Rodriguez,  Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Brian Tyree Henry,  nominowany do Oscara Daniel Kaluuya, Garret Dillahunt, Carrie Coon,  nominowana do Oscara Jacki Weaver, Jon Bernthal, Manuel Garcia-Rulfo,  nagrodzony Oscarem Robert Duvall i nominowany do Oscara Liam Neeson.
Wdowy plakat.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wdowy plakat.jpg

grafika | 4,47 MB

Pobierz
Wdowy_notka.docx

docx | 97,1 KB

Pobierz
Wdowy_3.jpg

grafika | 4,38 MB

Pobierz
Wdowy_2.jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Wdowy_1.jpg

grafika | 4,32 MB

Pobierz
Wdowy_4.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz
Wdowy_5.jpg

grafika | 1,25 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Bohemian Rhapsody” w kinach już od 2 listopada. 

temu

„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”.
„Predator” nowa odsłona kultowej serii już od 14 września w kinach

temu

Nowa, spektakularna odsłona serii o Predatorze w reżyserii Shane'a Blacka zabiera widzów na obrzeża wszechświata i na prowincję południowej Georgii. Tym razem najbardziej przerażający drapieżnicy kosmosu są jeszcze silniejsi, sprytniejsi i bardziej niebezpieczni.
Nowy zwiastun filmu „Alita: Battle Angel” 

temu

Wizjonerscy twórcy James Cameron („Avatar”) i Robert Rodriguez („Sin City: Miasto grzechu”) przedstawiają spektakularny film fantastyczno-przygodowy o poznawaniu prawdy o sobie samym, odkrywaniu wewnętrznej siły i potędze nadziei.
„Mroczne umysły” film na podstawie bestsellerowej powieści dla młodzieży autorstwa Alexandry Bracken w kinach już od 24 sierpnia

temu

Akcja filmu „Mroczne umysły” rozgrywa się w burzliwym okresie w Ameryce, w której 98% dzieci zmarło na tajemniczą chorobę, zaś 2% ocalałych stało się wrogami publicznymi, zmuszonymi do ucieczki. Produkcja autorstwa twórców „Stranger Things” jest adaptacją bestsellerowej książki Alexandry Bracken, pierwszej z trylogii dla młodego czytelnika („Mroczne umysły”, „Nigdy nie gasną” oraz „Po zmierzchu”).