„Więzień labiryntu” cała historia w 90 sekund

15.01.2018

„Więzień labiryntu” cała historia w 90 sekund

Bohaterowie trylogii „Więzień labiryntu” podsumowują dwa pierwsze filmy w specjalnym, trwającym zaledwie 90 sekund materiale wideo. Premiera finałowej części epickiej sagi odbędzie się 26 stycznia w kinach w całej Polsce.

„Więzień labiryntu: Lek na śmierć” (Maze Runner: The Death Cure) - premiera 26 stycznia w kinach.
W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, nurtujące Streferów od samego początku.

Reżyseria: Wes Ball. W rolach głównych: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter i Patricia Clarkson.

Więzień labiryntu: Lek na śmierć w kinach od 26 stycznia - Imperial CinePix

Więzień labiryntu: Lek na śmierć w kinach od 26 stycznia - Imperial CinePix

Do tej pory uciekali z labiryntu, teraz muszą się do niego włamać. W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu”, powstałej na podstawie bestsellerowej trylogii autorstwa Jamesa Dashnera, Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją, by ocalić swoich przyjaciół. Ci, którym uda się wyjść z niej cało, poznają odpowiedzi na pytania nurtujące ich od samego początku.

Czytaj więcej

Załączniki

Pobierz wszystkie

WIEZIEN_LABIRYNTU_LEK_NA_SMIERC press book.doc

doc | 131 KB

Pobierz
WiezienLab_B1.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
WIĘZIEN_LABIRYNTU_materialprasowy..docx

docx | 21,6 KB

Pobierz
15_01_2018 Więzień labiryntu cała historia w 90 sekund.pdf

pdf | 374 KB

Pobierz
15_01_2018 Więzień labiryntu cała historia w 90 sekund.docx

docx | 97,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.